Taneczna kariera uczniów Studia Tanecznego Akcent

W Akcencie dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie nie tylko mogli rozwijać swoją pasję, ale również byli przygotowani na dalszą karierę taneczną. Uczymy nie tylko choreografii, ale również podstaw tańca klasycznego, technik tańca współczesnego oraz tańca jazz. Wielu naszych wychowanków osiągnęło sukcesy w dziedzinie tańca i choreografii. Części z nich udało się dostać do renomowanych szkół tanecznych w Europie (m.in. London Studio Centre, Laban, Millenium Dance, P.A.R.T.S.), mieliśmy również okazję śledzić zmagania kilku z nich w programie You Can Dance, inni występują w teatrach (np. Teatr Buffo – m.in. „Metro”, „Romeo i Julia”, „Polita”, Teatr Roma – „Akademia Pana Kleksa”, „Piotruś Pan”), programach telewizyjnych (np. „Jaka to Melodia?”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), filmach („Bitwa Warszawska 1920″) lub podążyli ścieżką pedagogiczną.

 

Ola Popławska

Aleksandra Popławska

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w Studio Artystycznym Metro przy Teatrze Buffo, a następnie kontynuowała naukę tańca w Studiu Tanecznym Akcent. Mając 12 lat zadebiutowała w spektaklu „Piotuś Pan“ w reż. Janusza Józefowicza. W 2006 roku dostała się do „Akademii Pana Kleksa“ w TM Roma. Przez 11 lat współpracowała z Teatrem Studio Buffo, tańczyła we wszystkich spektaklach. Występowała w programach telewizyjnych: „Przebojowa Noc“ , „Złota Sobota“ , „Jaka To Melodia“, „Jak Oni Śpiewają“, „ Taniec z Gwiazdami“, na festiwalu w Opolu oraz w filmie „Bitwa Warszawska 1920“ w reż. Jerzego Hoffmana. Jak pisze Ola – „Najlepsze wspomnienia mam oczywiście z czasów kiedy uczęszczałam na zajęcia z zespołem Akcent. Do dnia dzisiejszego przyjaźnie się z koleżankami z grupy. Wiele lat trenowałam pod okiem p.Beaty, której jestem bardzo wdzięczna za wszystko, czego mnie nauczyła.“

 

Karolina Królikowska

Karolina Królikowska

Rozpoczęła przygodę z tańcem pod okiem Dominiki Pietrzak w Szkole Aktywności Twórczej w Zielonce. To dzięki niej znalazła się na zajęciach w szkółce przy Teatrze Studio Buffo w Warszawie oraz w zespole Akcent, gdzie dzięki wybitnym pedagogom – Beacie Mysińskiej, Beacie Urbańskiej i wielu innym, udoskonalała swoje umiejętności ruchowe i mogła dawać upust swojej energii. Występowała w Teatrze Muzycznym Roma w przedstawieniach: „Musicale, ach te musicale” oraz „Akademia Pana Kleksa”. Od roku 2007-2017 współpracowała z Teatrem Studio Buffo, brała udział we wszystkich spektaklach oraz programach telewizyjnych: „Przebojowa noc”, „Złota Sobota”, „Jaka to melodia”, „Jak oni śpiewają”, „Taniec z gwiazdami” i inne. Wzięła także udział w filmie Jerzego Hoffmana pt. „1920 Bitwa Warszawska”.

 

Sonia i Mishel

Sonia i Mishel Mirpuri

Dziewczyny swoją przygodę z tańcem rozpoczęły w zespole Akcent Beaty Mysińskiej. To tam nauczyły się podstaw tańca klasycznego i jazzowego. Z zespołem wygrywały liczne konkursy. W międzyczasie uczęszczały również na zajęcia w Studiu Artystycznym Metro przy Teatrze Buffo. Były częścią hip hop’owej ekipy “4Real” prowadzonej przez Anię “YouYa” Jujkę. Od 2007 roku zaczęły regularnie szkolić swoje umiejętności na warsztatach w kraju i zagranicą, min: World Dance Movement we Włoszech, Pinnapple Dance Studio w Londynie, Street Dance Kemp w Czechach, GDM w Gdańsku, Europejskie Spotkania Taneczne w Warszawie, Szkoła Alvina Ailey’a w Nowym Jorku, Socapa w Nowym Jorku, Steps On Broadway w NY, Broadway Dance Center w Nowym Jorku oraz Peridance w Nowym Jorku, gdzie Sonia ukończyła dwuletni program taneczny. Warsztatu tanecznego uczyły się od najlepszych. Do kilku z nich należą: Desmond Richardson, Joshua Pelatzky, Michele Oliva, Federica Angelozzi, Sabatino D’Eustacchio, Tight Eyez, Mr Wiggles i wiele wiele innych. Sonia i Mishel poprowadzi zajęcia z tańca Hip Hop Contemporary. Dziewczyny cenią w tańcu różnorodność. Na swoich zajęciach łączą różne style i zawsze starają się wprowadzać nowe i oryginalne pomysły do swoich choreografii.

 

Sebastian Lubański

Sebastian Lubański

Sebastian tańczy od 8 roku życia. Pierwszym jego nauczycielem tańca był Piotr Galiński. Później tańczył w “Studio Artystycznym Metro”, zespole tanecznym “Akcent” i “Flex”. Brał udział w wielu festiwalach, zajmując czołowe miejsca, m.in. Złota Jodła na Festiwalu w Kielcach, II i III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Mikołajkach. Jest finalistą “The Carefree Dance Academy”. Na jego koncie artystycznym są takie przedstawienia  jak: “Metro”, “Wieczór Rosyjski”,  “Romeo i Julia”, “Wieczór Włoski”, “Wieczór Amerykański” , “Wieczór Brytyjski”, “Wieczór Bałkański”  oraz programy telewizyjne jak np. “Złota Sobota”, “Przebojowa Noc” czy “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”  . W 2012r wział udział w światowej premierze pierwszego musicalu w technologi 3D “Polita 3D” reż. Janusza Józefowicza. Występuje także z wokalistką Margaret.  Z teatrem Studio Buffo związany od 2002r. Jego marzenie to zagrać w filmie. W przyszłości chciałby zatańczyć na Broadwayu.

 

Dominika Gajduk

Dominika Gajduk

Swoje pierwsze kroki taneczne Dominika  stawiała w Studio Artystycznym “Metro” przy Teatrze Studio Buffo oraz w zespole tanecznym “Akcent”. W obydwu szkołach przez wiele lat trenowała pod okiem Pani Beaty Mysińskiej. W 2005 roku zadebiutowała w Teatrze Studio Buffo w musicalu “Metro”, a od 2007 roku można ją zobaczyć we wszystkich spektaklach tego teatru. Brała udział w różnych programach telewizyjnych, m.in. “Przebojowa Noc”, “Złota Sobota”, “Jaka To Melodia”, “Taniec z Gwiazdami”, festiwal w Opolu. Pojawiła się także w filmie “1920 Bitwa Warszawska” w reżyserii Jerzego Hoffmana. Taniec to jej największa pasja.

 

 

megi

Magdalena Mysińska

Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia prowadzone przez swoją mamę w Studio Artystycznym „Metro” przy teatrze Buffo oraz w Akcencie od 2000 r. Występowała w musicalu „Metro” w Teatrze Buffo (2003 – 2004). W 2004 r. wyjechała do Anglii, gdzie uczęszczała do liceum z internatem, które oferowało bogatą gamę tanecznych zajęć pozalekcyjnych. W 2005 r. dostała się na studia do renomowanej szkoły tanecznej – „London Studio Centre”, gdzie ukończyła licencjat z Dance Theatre. Uczęszczała na intensywne zajęcia z tańca klasycznego, modernu, jazzu , tańca współczesnego , hip – hopu, tańca musicalowego, stepu, choreografii, aktorstwa i śpiewu oraz na liczne wykłady teoretyczne. Specjalizowała się w tańcu współczesnym. Obecnie Magda w wolnym czasie pomaga prowadzić rodzinny biznes i razem z mamą i siostrą wkłada mnóstwo pracy i serca w rozwój Akcentu. Taniec pozostaje jej pasją!

Kasia Granecka

Katarzyna Granecka

Kasia do Akcentu dołączyła jako ośmiolatka. Równolegle uczęszczała także na zajęcia do Studio Artystycznego Metro, gdzie m.in. również brała udział w zajęciach prowadzonych przez p. Beatę Mysińską. Już jako 12 latka dostała się do Teatru Studio Buffo. Bierze udział w takich spektaklach jak np. „Polita” czy „Metro” w reż. Janusza Józefowicza. Oprócz tańca, Kasia jest utalentowana wokalnie. Czekamy na kolejne sukcesy!

 

 

Dorota Jastrzębska

Dorota Jastrzębska

Dorota zdobywała doświadczenia wokalne oraz taneczne w Zespole Pieśni i tańca „Fasolinki” u boku Majki Jeżowskiej i innych gwiazd sceny dziecięcej. Kolejno kształtowała swoje umiejętności w zespole „Tazaro”, w szkółce „Metro” oraz zespole „Akcent” biorąc udział w wielu turniejach i konkursach tanecznych. Następnie współpracowała z Teatrem Buffo J. Józefowicza biorąc udział w spektaklach: „Obok Nas”, „Przeżyj to sam”, „Tyle Miłości”, „Ukochany Kraj”. Występowała w spektaklach muzycznych, paradach i animacjach postaci bajkowych w Disneyland Resort Paris we Francji. Ukończyła 2-letni Kurs Instruktorski w M.C.KiS. pod patronatem Piotra Galińskiego. Zdobyła tytuł dyplomowanego instruktora tańca o specjalizacji jazzowej. Ukończyła szkołę aktorską Haliny i Jana Machulskich uzyskując tytuł aktora. Na UW zdobywała wyższe wykształcenie pedagogiczne o specjalizacji Animacja Społeczno – Kulturowa oraz Lider Zmiany Edukacyjnej. Obecnie Dorota prowadzi własną szkołę tańca “Sqład” www.sqlad.pl.

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube