Instruktorzy

 

Joanna Gołębiowska 2015Joanna Gołębiowska

taniec nowoczesny, musicalowy, jazz 

Asia rozpoczęła swoją przygodę z tańcem jeszcze w przedszkolu. W wieku 10 lat zdecydowała się na kontynuacje pasji w Studiu Artystycznym „Metro” przy Teatrze Buffo, gdzie przez kilka lat kształtowała umiejętności z zakresu tańca klasycznego, musicalowego i jazzu oraz występowała w musicalu „Metro”. To właśnie wtedy uświadomiła sobie że robi to, co kocha i chce dzielić się swoją pasją z innymi. Asia jest z nami od 2000r., zaczynając jako uczestniczka zajęć, z czasem instruktor i kierownik obozów tanecznych.

W Studiu Tanecznym Akcent prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego, musicalowego i jazzu. Jak sama mówi „taniec to styl życia – zdrowie, sprawność, dobre samopoczucie”. Jest energiczna, dokładna oraz cierpliwa. W każdym pobudzi energię konieczną do tańca, każdego nauczy choreografii, przygotowuje na występy i konkursy. Jej motywacją jest satysfakcja i uśmiech uczestników zajęć. Dzieci i młodzież uwielbiają Asi zajęcia, a my z roku na rok obserwujemy naszych młodych tancerzy i widzimy ogromne postępy jakie robią pod jej okiem.

 

Jacek Foltyn

jazz, modern 

Jacek od 18 lat związany jest z tańcem, specjalizując się w technikach jazz i modern jazz.  Swój warsztat taneczny szkolił pod okiem najlepszych pedagogów zarówno w kraju jak i zagranicą m.in. we Francji, Włoszech, Brukseli, USA oraz Wielkiej Brytanii. W trakcie swojej kariery tanecznej występował w licznych programach telewizyjnych jak np. “Kawa czy herbata”, “Jaką to melodia” czy “Taniec z gwiazdami”. Od 2018 r. pracuje jako sędzia World Artistic Dance Federation. Na codzień tancerz Teatru Tańca Zawirowania.

W Studiu Tanecznym Akcent Jacek prowadzi zajęcia z modernu.  Jest autorem wspaniałych choreografii z historią w tle, ma świetny kunszt taneczny i doskonale przekazuje swoje umiejętności młodzieży. To właśnie dlatego tak bardzo lubią jego zajęcia. Jest wymagający, uczy trudnych elementów i cechuje go stoicki spokój. Wydobywa z tancerzy (nawet tych najmłodszych)  wewnętrzne emocje konieczne do występowania na scenie.

 

Filip Ponikiewicz

street dance, hip-hop

Filip rozpoczął przygodę z tańcem w wieku 7 lat, a mając 11 zdobył swój pierwszy tytuł mistrza Polski w kategorii hip-hop. Specjalizuje się w stylach tańca ulicznego: popping, locking oraz new age. Brał lekcje u najwybitniejszych postaci świata tanecznego. Współpracował z choreografem Justina Timberlake oraz Janet Jackson – Marty Kudelka. Z zespołem Focus Crew zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii modern jazz w Balatonfured na Węgrzech. Z Śródmiejskim TM brał udział w wielu spektaklach muzycznych m.in. “Grease”, “Miss Saigon School Edition” czy “Skrzypek Na Dachu”. Kształcił i rozwijał się tanecznie w Londynie pod okiem: W. Tsoi, J. Johnson, S. Parry, J. James, prowadził zajęcia oraz założył własną markę ubrań. Obecnie tańczy w teledyskach, reklamach i produkcjach telewizyjnych (np. “Taniec z Gwiazdami”, “The Voice of Poland”, “Star Voice”, “The Four”). Jest członkiem grupy Tanecznej Next – Tomasza Barańskiego.

W ST Akcent Filip prowadzi zajęcia street dance. Jest pełen pasji i energii, a młodzież uwielbia jego choreografie. Na salę gimnastyczną prócz optymizmu, wnosi zagraniczne trendy i liczne wyzwania. Jego motto to:” Żyć pełnią życia, wytańczyć marzenia”.

 

11751930_856378527745398_592687140645917656_n_Fotor_CollageJoanna Teśla

show dance, etiuda taneczna 

Asia rozpoczęła trenować gimnastykę artystyczną w wieku 10 lat, niecałe 8 lat później dostała się do musicalu „Metro” w Teatrze Dramatycznym. Podczas swojej kariery tanecznej występowała na deskach Teatrów: Buffo, Rampa oraz Komedia. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, jej choreografie wielokrotnie zdobyły tytuł mistrza polski, europy i świata. Pracowała jako asystent choreografa, Janusza Józefowicza przy musicalu „Legalna Blondynka” w Teatrze Variete w Krakowie. Układała choreografię dla grupy Nataszy Urbańskiej w „Bitwie na Głosy”. Obecnie przygotowuje choreografię do spektali Teatru Sabat – Małgorzaty Potockiej.

Asia w Studiu Tanecznym Akcent prowadzi zajęcia show dance. Jej choreografie są pełne energii, dynamiki i siły. Wymagają dużej sprawności fizycznej, kondycji oraz umiejętności akrobatycznych. Prócz ekspresyjnych choreografii, Asia dzieli się pomysłami na oryginalne i efektowne kostiumy, które Studio Taneczne Akcent zapewnia dzieciom i młodzieży podczas konkursów i występów.

 

Mishel Mirpuri

street dance, hip-hop 

Michel 8 lat uczyła się w Studiu Tanecznym Akcent. To tu ukształtował się jej styl i wyraz sceniczny. Uczęszczała też do Studia Artystycznego „Metro” przy Teatrze Buffo i występowała w “Wieczorze Rosyjskim”. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych: „Broadway a Tropea” (jazz, współczesny, conteporary hip hop i contact improvistation), „World Dance Movement”, “Steps on Broadway” w Nowym Jorku. Członkini grupy Ani Jujki i ekipy 4Real z którą występowała na HH Groove Festival i w showcase’ach tanecznych. Obecnie prowadzi zajęcia w University of Westminister w Londynie.

Michel w ST Akcent prowadzi street dance i hip hop, kształciła się w przeróżnych formach tanecznych i w swoich choreografiach nie lubi ograniczać się do jednego stylu. Na zajęciach poczujesz się jak na planie teledysku.

 

10388111_796829483695462_1234927278595228818_n_Fotor_CollageKinga Staniak

taniec nowoczesny, jazz

Naukę tańca rozpoczęła w wieku 10 lat w Studiu Artystycznym „Metro” przy Teatrze Buffo, gdzie dodatkowo uczęszczała na zajęcia z akrobatyki, stepu, aktorstwa i śpiewu. Pod okiem p. Beaty Mysińskiej rozwijała swoje umiejętności w Studiu Tanecznym Akcent. Wraz z zespołem zdobyła wiele prestiżowych nagród w konkursach i na festiwalach. Od 2004 r. dyplomowany instruktor aerobiku (Akademia Ruchu Tańca i Mody „Artim”). W przeszłości tancerka oraz menedżerka grupy Energy Dance. Z zespołem Funky Chicks występowała na polskich i zagranicznych scenach estradowych, współpracowała z artystami takimi jak: Danzel, Oceana, Katerine, Eddy Wata, Antoine Clamaran, In Grid, David Tavare, Candy Girl, Sasha Strunin, Stachursky.

W Studiu Tanecznym Akcent Kinga prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego oraz jazzu. Jest ciepła i otwarta, co sprawia, że dzieci do niej lgną. Jej zajęcia są połączeniem solidnej rozgrzewki, ćwiczeń technicznych oraz zaskakujących i różnorodnych układów choreograficznych. Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie!

 

Sonia Sara Mirpuri

street dance

Swoje pierwsze taneczne kroki stawiała w wieku 7 lat pod okiem Pani Beaty Mysińkiej. Wszechstronne choreografie, których miała okazję się nauczyć, rozbudziły w niej ciekawość do tańca i otworzyły na przeróżne style taneczne, które później rozwijała na warsztatach w kraju jak i za granicą. Brała udział w wielu projektach i warsztatach tanecznych jak np.: “World Dance Movement”, Theatre Dance, Horn Dance Project, Internacional Student Certificate Program “Peri Dance Centre” Nowy Jork: Hip-Hop, House, Vogue, Hustle, Sabar, Step, Horton, Afro-Caribbean (2011-2013) i wielu innych. Poza Studiem Tanecznym Akcent tworzy choreografie do spektakli muzycznych oraz prowadzi warsztaty dla Akademii Rozwoju Twórczego ART.

Sonia w Studiu Tanecznym Akcent prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolny realizując swój autorski program „Tańce świata po angielsku” oraz street dancr w zespołach Akcent i Mini Akcent.

 

Aleksander Szczepanowski

akrobatyka sportowa

Zawodnik, instruktor akrobatyki sportowej, wychowawca kolonijny, artysta estradowy. Swoją przygodę z akrobatyką rozpoczął w wieku 6 lat w klubie AZS “Środowisko Warszawa pod okiem trenera R. Gruszkiewicza. Jego konik to skoki na trampolinie, brał udział w licznych zawodach solo, synchronicznie oraz drużynowo. Zdobywca: brązowego medalu Mistrzostw PL Seniorów, srebrnego medalu Mistrzostw PL Juniorów, złotego medalu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wielokrotny Mistrz Mazowsza i Warszawy Juniorów i Seniorów. Współpracował m.in. z parkiem trampolin Hangar 646, SOTO, The Ones by Robert Kochanek, UKS Volteo (zajęcia, treningi personalne, szkolenia trenerów).

Alek w Studiu Tanecznym Akcent prowadzi akrobatykę. Na zajęciach dokładnie tłumaczy poszczególne elementy akrobatyczne. Jest wymagający, ale i cierpliwy, stawia na perfekcję ruchu. Bezpieczeństwo to dla niego podstawa. Dużą uwagę przykłada do podstaw gimnastyki oraz rozciągnięcia ciała, co powoduje, że jego podopieczni robią szybkie postępy. Jako instruktor ma świetny kontakt z dziećmi, motywuje młodzież, wiedząc, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko – udawania to na swoich zajęciach.

 

1503955_606279256093185_1548760519_n_Fotor_Collage_FotorDaria Jakubik

taniec nowoczesny, jazz 

Od najmłodszych lat związana z tańcem. Uczęszczała na zajęcia do Studia Artystycznego “Metro” przy Teatrze Buffo  oraz do “Akcentu”. W szczególności zainteresowała się tańcem współczesnym i Teatrem Tańca Alchemia prowadzonego przez Annę Kowalską.  W 2005 r. wychowawczyni i założycielka “Teatru na Bosaka” Marzena Wysmyk dała jej możliwość rozwoju aktorskiego. Powstały wtedy takie spektakle jak “Statek Pijany” Arthura Rmbauda,” Pasja”, “Apokalipsa” czy “Baba” według S. Mrożka. w 2008 – 2010 uczęszczała do PPSKAK w Kaliszu. Współpraca z nimi zaowocowała takimi spektaklami jak ” Stworzenia wodne” Anny Wytych – Wierzgacz czy” Moralność Pani Dulskiej “Małgorzaty Kałędkiewicz. W

Akcencie Daria prowadzi zajęcia dla maluchów w szkole na ul. Wilczy Dół. Jej profesjonalne wykształcenie taneczno aktorskie przekłada się na praktykę. Daria skupia się zarówno na technice ruchu, jak i ekspresji. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.

 

Urszula Wróblewska

klasyka, fitdance

Absolwentka Warszawskiej Szkoły Baletowej im. Feliksa Turczynowicza. Uczennica Davida Taguri – tancerza, choreografa, twórcy wielu widowisk i filmów muzycznych. Przez 15 lat jako tancerka i choreograf współpracowała z TVP biorąc udział w ponad 100 programach telewizyjnych.  Założycielka grupy baletowej „Mon Monsieur” z którą występowała po całym świecie. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce prowadziła zajęcia z aerobiku według metody Jane Fondy. Obecnie juror konkursów tanecznych oraz nauczyciel tańca klasycznego i współczesnego.

W Studiu Tanecznym Akcent Pani Ula prowadzi zajęcia dla najmłodszych z tańca klasycznego tj. baletu oraz zajęcia FitDance przeznaczone dla kobiet 40+. Ula zaraża swoją pasją do tańca, wprowadza w tajemniki ruchu i wzbudza kobiecość. Łączy przyjemne z pożytecznym zarówno podczas zajęć z dziećmi jak i dorosłymi.

 

Izabella Borkowska

modern 

Absolwentka Wydziału Tańca Państwowego Studium Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu, gdzie uzyskała dyplom instruktora tańca. Instruktora Rekreacji Ruchowej oraz dyplomowany instruktor techniki Pilates. Posiada wiele certyfikatów międzynarodowych warsztatów tanecznych. Jest autorem choreografii do ponad 40 spektakli muzycznych i tanecznych oraz pomysłodawczynią i realizatorem Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN. Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, TM Roma, Gawęda. Jej choreografie zostały wielokrotnie nagrodzone na ogólnopolskich i zagranicznych konkursach.

W Studiu Tanecznym Akcent Iza prowadzi zajęcia z modernu podczas obozów oraz warsztatowo w ciągu roku szkolnego. Młodzież uwielbia jej lekcje. Iza wyciąga z uczestników zajęć ich wewnętrzne emocje, zabiera ich czasem poza strefę komfortu, gdzie mogą odkryć swój ruch na nowo.  My uwielbiamy harmonijne, liryczne, choreografię Izy – aż samemu chce się tańczyć!

 

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube