Konkursy i występy

W ciągu roku pracujemy nad choreografiami z którymi bierzemy udział w konkursach i festiwalach tanecznych oraz wystąpujemy na imprezach plenerowych. Szukamy okazji do występów dla wszystkich grup tanecznych (nawet dla tych najbardziej początkujących), ponieważ wiemy, że konkursy to nie tylko wygrywanie, ale także cenna nauka pracy w zespole, samodyscypliny i zdrowego współzawodnictwa. To także doświadczenie potrzebne przyszłemu tancerzowi – obycie ze sceną, przygotowanie fryzur i makijażu, praca z kostiumami, zachowanie za kulisami, profesjonalizm i odpowiedzialność.


Nasze osiągnięcia

Rok Szkolny 2018/2019

Dni Ursynowa 2019 – 08 czerwca 2019 r., Park Olkówek – występ

  • Akcencik – „Promises”, chor. Sonia Mirpuri
  • Mini Akcent 1 – „You me and the silence”, chor. Sonia Mirpuri
  • Mini Akcent 3 – „Uptown funk”, chor. Joanna Gołębiowska
  • Mini Akcent Bis – „Gazety”, chor. Joanna Teśla
  • Akcencik Bis – „Shrek”, chor. Kinga Staniak
  • Mini Akcent – „Jazz dance”, chor. Joanna Gołębiowska
  • Mini Akcent Sadyba – „September”, chor. Joanna Gołębiowska

 

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA 2019 – 02 czerwca 2019 r., Stare Babice

  • Akcent Teens „Motorico”, Filip Ponikiewicz, 1 miejsce w kat. Street Dance formacja dorośli średniozaawansowani
  • Akcent Teens „Moulin rouge”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kat. Modern/Jazz formacja juniorzy open
  • Akcent „16 shots”, Filip Ponikiewicz, 1 miejsce w kat. Street Dance dorośli mini formacja średniozaawansowani
  • Akcent „All that jazz”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kat. Jazz/Show Dance formacja dorośli open
  • Akcent „Original sin”, Jacek Foltyn, 4 miejsce w kat. Modern formacja dorośli open
  • Akcent Junior „Święto wiosny”, Jacek Foltyn, 3 miejsce w kat. Modern formacja juniorzy średniozaawansowani
  • Akcent Junior „Cruella i 101”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kat. Inne formy formacja juniorzy średniozaawansowani
  • Akcent Junior „Sing sing”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kat. Jazz/Show Dance formacja juniorzy średniozaawansowani

Konfrontacje taneczne „Zakręceni na taniec” – 28 kwietnia 2019 r. – Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Dereniowa 28 Warszawa

  • Mini Akcent „Jazz”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Jazz/Dzieci
  • Akcencik Bis „Shrek”, Kinga Staniak, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne/Dzieci młodsze
  • Akcencik „Promises”, Sonia Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne/Dzieci
  • Mini Akcent „You me and the silence”, Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Inne formy taneczne/Dzieci
  • Mini Akcent Bis „ Gazety”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show dance/Dzieci
  • Mini Akcent Bis „ Iti”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Modern/Juniorzy młodsi

 

VI Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży UCSiR Dance 2019 – 10 marzec 2019 r., Arena Ursynów, Warszawa

  • Akcencik Bis „Barbie”, Kinga Staniak, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne amatorski do 10 lat
  • Akcent „Sound in the red”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne formy taneczne zaawansowany pow. 15 lat
  • Akcent „16 shots”, Filip Ponikiewicz, 3 miejsce w kategorii Hip-Hop zaawansowany pow. 15 lat
  • Akcent „Original sin”, Jacek Foltyn, 1 miejsce w kategorii Modern/Jazz pow. zaawansowany 15 lat
  • Akcent Junior „Cruella and 101”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne zaawansowany 11-15 lat
  • Mini Akcent Bis „Gazety”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne amatorski 11-15 lat
  • Akcent Junior „Jack”, Filip Ponikiewicz, kategoria Hip-Hop zaawansowany 11-15 lat
  • Akcent Teens „Motorsito”, Filip Ponikiewicz, kategoria Hip-Hop zaawansowany 11-15 lat
  • Akcent Junior „Sing sing”, Joanna Gołębiowska, kategoria Modern/Jazz zaawansowany 11-15 lat
  • Akcent Teens „Moulin Rouge”, Joanna Gołębiowska, kategoria Modern/Jazz zaawansowany 11-15 lat

 

III Mikołajkowy Festiwal Tańca Nowoczesnego – 16 grudzień 2018 r., Nowy Dwór Mazowiecki

  • Mini Akcent Bis „Alicja w krainie czarów”, Sonia Mirpuri / Mishel Mirpuri, 3 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 9-11 lat
  • Mini Akcent Bis „Gazety”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Show Dance 9-11 lat
  • Akcent Teens „Koszmarny sen”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance 12 – 15 lat
  • Akcent Teens „Moulin Rouge”, Joanna Gołębiowska, 3 miejsce w kategorii Modern/Jazz, 12 – 15 lat

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – 12 styczeń 2019 r., SP 330 ul. Mandarynki 1 – występ

  • Akcent Junior „Cruella and 101”, Joanna Teśla
  • Akcent Junior „Sing sing”, Joanna Gołębiowska
  • Akcent „Original sin”, Jacek Foltyn
  • Akcent „All that jazz”, Joanna Gołębiowska
  • Akcent Teens „Moulin Rouge”, Joanna Gołębiowska
  • Akcencik Bis „Barbie”, Kinga Staniak
  • Akcencik „Shake it off”, Sonia Mirpuri
  • Mini Akcent Bis „Gazety”, Joanna Teśla
  • Mini Akcent 1 „Can’t stop the feeling”, Joanna Gołębiowska
  • Mini Akcent 2 „Dangerous”, Sonia Mirpuri
  • Mini Akcent „I want you back”, Sonia Mirpuri

 

World Dance Championship WADF, Mistrzostwa Świata i Europy w Libercu 17.11 – 22.11.2018

  • Akcent Junior, „ Sing, sing ”, Joanna Gołębiowska, 3 miejsce w kategorii Jazz Dance, juniors, showcases
  • Akcent Junior, „ Celebration of spring”, Jacek Foltyn, 6 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, juniors, showcases
  • Akcent Junior, „ Cruella and 101 ”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, jnuiors, showcases
  • Akcent Junior, „ Jack”, Filip Ponikiewicz/Sonia Mirpuri, 4 miejsce w kategorii Urban Street Dance, juniors, showcases
  • Akcent, „ All that jazz ”,  Joanna Gołębiowska, 3 miejsce w kategorii Jazz Dance, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Original sin ”, Jacek Foltyn, 2 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Sound in the red ”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ 16 shots ”, Filip Ponikiewicz/Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Urban Street Dance, youth & adults, large teams

 

Ursynowski Master Dance Cup – Ad Astra Master Dance Cup 2018 – 20 października 2018 r., Arena Ursynów ul. Pileckiego 122

  • Akcencik Bis „Małpka Mela”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne do 9 lat
  • Mini Akcent Bis „Alicja w krainie czarów”, Sonia Mirpuri / Mishel Mirpuri, Inne propozycje taneczne do 11 lat
  • Akcent Junior „Cruella i 101”, Joanna Teśla, Inne Propozycje Taneczne, 11 – 15 lat
  • Akcent Junior „Święto wiosny”, Jacek Foltyn, 1 miejsce w kategorii Modern/Jazz, 11 – 15 lat
  • Akcent Teens „Koszmarny sen”, Joanna Teśla, Inne propozycje taneczne, 11 – 15 lat
  • Akcent Teens „Moulin Rouge”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Modern/Jazz, 11 – 15 lat
  • Akcent „Sound in the red”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne, pow. 15 lat
  • Akcent „Original sin”, Jacek Foltyn, 1 miesjce w kategorii Modern/Jazz, pow. 15 lat

 

Rok Szkolny 2017/2018

World Dance Championship WADF, Mistrzostwa Świata i Europy w Warszawie  29.09 – 01.10.2017

  • Akcent Junior, „ Złota taneczna noc ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance, mixed age, showcases
  • Akcent Junior, „ Szukając celu”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, mixed age, showcases
  • Akcent Junior, „ Trujący bluszcz ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, mixed age, showcases
  • Akcent Junior, „ Fanxy kids”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Urban Street Dance Fusion Show, mixed age, showcases
  • Akcent, „ Can – can ”,  Joanna Gołębiowska, 3 miejsce w kategorii Jazz Dance, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Lonely ”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Wiedźmy ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Nirilia ”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 4 miejsce w kategorii Urban Street Dance Fusion Show, youth & adults, large teams
  • Akcent Teens, „ Booty swing ”, Sonia Mirpuri/Mishel Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Jazz Dance, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Everytime ”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Wandal ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Rytmy orientu ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, mixed age, large teams

 

Ad Astra Master Dance Cup, 24 listopad 2017, Arena Ursynów Warszawa   

  • Akcent, „ Wiedźmy ”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne Propozycje Taneczne ,15 +
  • Akcent, „ Widmo ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kat. Modern/Jazz, 15 +
  • Akcent, „ Nirilia ”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Hip – Hop, 15 +
  • Akcent Junior, „ Trujący bluszcz ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne Propozycje Taneczne , 11 – 15 lat
  • Akcent Junior, „ Złota taneczna noc ”, Joanna Gołębiowska,2 miejsce w kat. Modern/Jazz, 11 – 15 lat
  • Akcent Junior, „ Fanxy kids ”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Hip – Hop, 11 – 15 lat
  • Akcent Teens, „ Booty swing ”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri,3 miejsce w kat. Modern/Jazz, 11 – 15 lat
  • Mini Akcent, „Pająki”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Inne Propozycje Taneczne, do 11 lat
  • Mini Akcent 2, „Pippi Langstrumpf”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Inne Propozycje Taneczne, do 9 lat
  • Mini Akcent 1, „Taneczne marzenia”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Inne Propozycje Taneczne, do 9 lat

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, 07.01.2018, Warszawa SP 330 ul. Mandarynki

Występ

 

V Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży UCSiR Dance, 11.03.2018, Arena Ursynów

  • Akcent Junior, „ Złota taneczna noc ”, Joanna Gołębiowska,  1 miejsce w kategorii Modern/Jazz zaawansowany, 11-15 lat
  • Akcent Teens, „ Wandal ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, zaawansowany, 11 – 15 lat
  • Akcent Teens, „Booty swing”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 3 miejsce w kategorii Modern/Jazz zaawansowany, 11-15 lat
  • Mini Akcent Bis ( SP 330 ), „Katchi”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Modern/Jazz amatorski, 11-15 lat
  • Akcent, „ Widmo ”,  Joanna Gołębiowska,  1 miejsce w kategorii Modern/Jazz, zaawansowany, powyżej 15 lat
  • Akcent, „ Wiedźmy ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne Formy Tanecze, zaawansowany, powyżej 15 lat
  • Akcent, „Nirilia”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Hip-Hop, zaawansowany, powyżej 15 lat
  • Mini Akcent ( SP 16 ), „Czekolada”, Daria Jakubik, 2 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne amatorski, do 10 lat
  • Mini Akcent 2 ( SP 330 ), „Pippi Langstrumpf”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne amatorski, do 10 lat
  • Mini Akcent 1 ( SP 330 ), „Taneczne marzenia”, Joanna Gołębiowska, 3miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne amatorski, do 10 lat

 

WADF, Mistrzostwa Polski  w Karpaczu 25.05 – 27.05.2018

  • Akcent Junior, „ Złota taneczna noc ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance,
    junior, large teams
  • Akcent Junior, „ Trujący bluszcz ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, junior, large teams
  • Akcent Junior, „ Fanxy kids”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Street Dance, junior, large teams
  • Akcent, „ Conga ”,  Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance, youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Widmo ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet,
    youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Wiedźmy ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show,
    youth & adults, large teams
  • Akcent, „ Nirilia ”, Mishel Mirpuri/Sonia Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Street Dance, youth & adults, large teams
  • Akcent Teens, „ Booty swing ”, Sonia Mirpuri/Mishel Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Rytmy orientu ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Wandal ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show, mixed age, large teams
  • Akcent Teens, „ Bamboo ”, Joanna Gołębiowska/Paulina Przestrzelska, 1 miejsce w kategorii Street Dance, mixed age, large teams

 

Dni Ursynowa, 09.06.2018, scena przy Parku Jurajskim – Ursynów – Warszawa

Występ

 

FAZA, 10.06.2018, Centrum Sportu Wilanów ( Obiekt Uprawna )

  • Akcent Junior, „ Złota taneczna noc ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz, 12-15 lat
  • Akcent Junior, „ Trujący bluszcz ”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance, 12-15 lat
  • Akcent, „ Conga ”,  Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz, 16 +
  • Akcent, „ Widmo ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Modern, 16 +
  • Akcent, „ Wiedźmy ”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance, 16 +
  • Akcent Teens, „ Wandal ”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Show Dance, 12-15 lat
  • Akcent Teens, „ Rytmy orientu ”, Joanna Gołębiowska,2 miejsce w kategorii Inne Formy, 12-15 lat

 

Rok Szkolny 2016/2017

Warszawa jest trendy / Dziecięca Warszawa, 04.09.2016, Warszawa pl. Defilad

Występ

World Dance Championship WADF, 23-28 .11.2016, Liberec ( Czechy )

* Akcent Junior, „ Right Now ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance, mixed age

* Akcent Junior, „ Hide and Seek ”, Izabella Borkowska, 1 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, mixed age

* Akcent Junior, „ Army of Scorpions ”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Art. Dance Show, mixed age

* Akcent Junior, „ Danger ”, Mishel Mirpuri, 3 miejsce w kategorii Urban Street Dance Fusion Show, mixed age

* Akcent, „ Conga ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz Dance, youth & adults

* Akcent, „ Rain One ”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Contemoprary Ballet, youth & adults

* Akcent, „ Black Reflection ”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Art. Dance Show, youth & adults

* Akcent, „ Chants of Shiva ”, Mishel Mirpuri, 3 miejsce w kategorii Urban Street Dance Fusion Show, mixed age

Ad Astra Master Dance Cup Kids, 26 listopad, Arena Ursynów Warszawa

* Mini Akcent 2, „ Kowbojski ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, do 9 lat

* Mini Akcent, „ Pantery ”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, do 9 lat

* Mini Akcent 1, „ Miss Jones ”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kat. Modern/Jazz, do 11 lat

* Mini Akcent 1, „ Pocahontas ”, Joanna Teśla, 4 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, do 11 lat

* Akcent Teens, „ Zbuntowane księżniczki ”, Joanna Teśla, 8 miejsce w kategorii Inne Formy Taneczne, 11 – 15 lat

* Akcent Teens, „ School’s out ”, Mishel Mirpuri, 5 miejsce w kategorii Hip – Hop, 11 – 15 lat

II Mikołajkowy Turniej Tańca Nowoczesnego, 11.12.2016, Nowy Dwór Mazowiecki

* Akcent Junior, „ Right Now ”, Joanna Gołębiowska, miejsce w kategorii Jazz, 12-15 lat

* Akcent Junior, „ Hide and Seek ”, Izabella Borkowska, miejsce w kategorii Modern, 12-15 lat

* Akcent Junior, „ Army of Scorpions ”, Joanna Teśla, miejsce w kategorii Show Dance, 12-15 lat

* Akcent Junior, „ Danger ”, Mishel Mirpuri, miejsce w kategorii Hip-Hop, 12-15 lat

* Akcent, „ Conga ”, Joanna Gołębiowska, miejsce w kategorii Jazz, 16 +

* Akcent, „ Rain One ”, Izabella Borkowska, miejsce w kategorii Modern, 16 +

* Akcent, „ Black Reflection ”, Joanna Teśla, miejsce w kategorii Show Dance, 16 +

* Akcent, „ Chants of Shiva ”, Mishel Mirpuri, miejsce w kategorii Hip-Hop, 16 +

* Akcent Teens, „ Zbuntowane księżniczki ”, Joanna Teśla, miejsce w kategorii Show Dance (początkujący), 12-15 lat

* Akcent Teens, „ School’s out ”, Mishel Mirpuri, miejsce w kategorii Hip – Hop (początkujący), 12-15 lat

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, 17.12.2016, Warszawa SP 330 ul. Mandarynki

Występ

Konkurs Billa Haley’a, 28.02.2017, Klub Stodoła – Warszawa

Występ

Moja Krew Twoja Krew, 08.04.2017, Teatr Buffo Warszawa

Występ

Motoserce, 03.06.2017, Park Bródnowski Warszawa

Występ

Dni Ursynowa, 11.06.2017, scena przy Parku Jurajskim – Ursynów – Warszawa

* Akcencik 2, ” Rio „, Daria Jakubik

* Akcencik 3, ” Usher „, Kinga Staniak

* Mini Akcent 4, ” Don’t wanna know”, Joanna Gołębiowska

* Mini Akcent 3, ” Tango „, Kinga Staniak

* Mini Akcent 2, ” Love dance „, Joanna Gołębiowska

* Mini Akcent 1, ” Just dance „, Joanna Gołębiowska

* Mini Akcent, ” Śpiochy „, Kinga Staniak

Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Spontan 2017, 13.06.2017, Teatr Roma Warszawa

* Akcent Junior, „ Right Now ”, Joanna Gołębiowska, Jazz

* Akcent Junior, „ Army of Scorpions ”, Joanna Teśla, Inne propozycje taneczne

* Akcent, „ Black Reflection ”, Joanna Teśla, Etiuda taneczna

* Akcent, „ Chants of Shiva ”, Mishel Mirpuri, Inne propozycje taneczne – wyróżnienie

* Akcent Teens, „ Zbuntowane księżniczki ”, Joanna Teśla, Inne propozycje taneczne

* Akcent Teens, „ Uno dos tres”, Joanna Gołębiowska, Jazz

 

Rok Szkolny 2015/2016

IX Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Taneczne Pejzaże, 28 listopad 2015, Góra Kalwaria 

* Mini Akcent 1, „Te chwile ”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Modern do 11 lat

* Mini Akcent 1, „Barocco”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne do 11 lat

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz do 11 lat

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 3 miejsce w kategorii Modern powyżej 15 lat

* Akcent, „Burza na sawannie”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne powyżej 15 lat

* Akcent Teens, „Złap mnie”, Daria Jakubik w kategorii Jazz 11 – 15 lat – bez miejsca

* Akcent Teens, „Nigdy więcej”, Izabella Borkowska w kategorii Modern 11 – 15 lat – bez miejsca

* Akcent Teens, „Gaga”, Joanna Teśla – w kategorii Inne propozycje taneczne 11 – 15 lat – bez miejsca

Mikołajkowy Turniej Taneczny, 6 grudnia 2015, Nowy Dwór Mazowiecki

* Mini Akcent 1, „Barocco „, Joanna Teśla GRAND PRIX KONKURS, 1 miejsce w kategorii Show Dance

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz

* Mini Akcent 1, „Te chwile”, Izabella Borkowska, 1 miejsce w kategorii Modern

* Mini Akcent 1, „Alicja w Krainie Czarów”, Mishel Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Modern

* Akcent , „Bananas”, Mishel Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Hip-hop

* Akcent, „Powiew Orientu” , Joanna Gołębiowska i Beata Mysińska, 1 miejsce w kategorii Jazz

* Akcent, „Burza na Sawannie”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Show Dance

* Akcent Teens, „Złap Mnie”, Daria Jakubik, 2 miejsce w kategorii Jazz

* Akcent Teens, „Nigdy więcej” , Izabella Borowska, 3 miejsce w kategorii Modern

* Akcent Teens, „Gaga”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance

* Mini Akcent 2, „Na pięciolinii”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance

* Mini Akcent 2, „Funk”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Jazz

Ad Astra Dance Master Cup, 12 grudnia 2015, Arena Ursynów

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Jazz do 11 lat

* Mini Akcent 1, „Barocco”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne do 11 lat

* Akcent, „Bananas”, Mishel Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Hip-hop powyżej 15 lat

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Modern powyżej 15 lat

* Akcent, „Burza na Sawannie”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne powyżej 15 lat

* Akcent Teens, „Gaga”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 11 -15 lat

* Akcent Teens, „Złap mnie”, Daria Jakubik, 2 miejsce w kategorii Jazz 11 – 15 lat

* Akcencik, „ W kraju kwitnącej wiśni ”, Kinga Staniak w kategorii Inne formy taneczne do 11 lat – bez miejsca

* Mini Akcent 2, „ Na pięciolinii”, Joanna Teśla, w kategorii Inne propozycje taneczne do 11 lat – bez miejsca

* Mini Akcent 2, „Funk”, Joanna Gołębiowska w kategorii Hip – hop do 11 lat – bez miejsca

WOŚP, 9 stycznia 2016, SP 330

Występ

XXXVI konkurs ROCK’N’ROLLA IM. BILLA HALEYA, 9 luty 2016, Klub Stodoła w Warszawie

Występ

IV Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży UCSiR DANCE 2016, 5 marca 2016, Arena Ursynów

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 1 miejsce w kategorii Jazz 11-15 lat zaawansowane

* Mini Akcent 1, „Barocco „, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 11-15 lat zaawansowane

* Akcent , „Bananas”, Mishel Mirpuri, 1 miejsce w kategorii Hip-hop powyżej 15 lat zaawansowane

* Akcent, „Burza na Sawannie”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Inne propozycje taneczne powyżej 15 lat zaawansowane

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 2 miejsce w kategorii Modern powyżej 15 lat zaawansowane

* Akcent Teens, „Złap mnie”, Daria Jakubik, 4 miejsce w kategorii Jazz 11-15 lat zaawansowane

* Akcent Teens, „Gaga”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 11-15 lat zaawansowane

* Akcent Junior, „Usher”, Daria Jakubik, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne do 10 lat amatorska

* Akcencik 1, „W kraju kwitnącej wiśni”, 1 miejsce w kategorii Inne formy taneczne do 10 lat amatorska

* Mini Akcent 2, „Na pięciolinii”, Joanna Teśla, 4 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 11-15 lat zaawansowane

* Mini Akcent 2, „Funk”, Joanna Gołębiowska, 4 miejsce w kategorii Jazz 11-15 lat zaawansowane

* Mini Akcent 3, „Zegar”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne do 10 lat amatorska

Ogólnopolski Festiwal Taneczny Mazovia Freestyle Cup, 12 marca 2016, Białobrzegi Radomskie

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 4miejsce w kategorii Jazz 12 – 15 lat

* Mini Akcent, „Alicja w krainie czarów”, Mishel Mirpuri, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 12-15 lat

* Mini Akcent 1, „Barocco „, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance 12-15 lat

* Akcent, „Bananas”, Mishel Mirpuri, 3 miejsce w kategorii Hip-hop 15 +

* Akcent, „Burza na Sawannie”, Joanna Teśla, 2 miejsce w kategorii Show Dance 15 +

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 4 miejsce w kategorii Modern 15+

* Akcent Teens , „Gaga”, Joanna Teśla , 4 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 12-15 lat

* Akcent Teens, „Z łap mnie”, Daria Jakubik, 3 miejsce w kategorii Jazz 12-15 lat

* Akcent Teens, „Nigdy więcej”, Izabella Borkowska, 3 miejsce w kategorii Modern 12-15 lat

* Mini Akcent 2, „Na pięciolinii”, Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Show Dance do 11 lat

* Mini Akcent 2, „Funk”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Inne formy taneczne 11 lat

Moja Krew Twoja Krew, 9 kwietnia, Tetr Buffo w Warszawie

Występ

World European Championships 2016 ( WADF ), 26 – 29 maja 2016, Płock

* Mini Akcent 1, „Barocco”, Joanna Teśla, 1 miejsce w kategorii Artistic Dance Show Juveniles

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, 2 miejsce w kategorii Jazz Dance Juveniles

* Mini Akcent 1, „Te chwile”, Izabella Borkowska, 3 miejsce w kategorii Contemporary Ballet Juveniles

* Akcent, „Burza na sawannie” , Joanna Teśla, 3 miejsce w kategorii Artistic Dance Show Juniors

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, 1 miejsce w kategorii Contemporary Ballet Juniors

* Akcent, „Bananas”, Mishel Mirpuri, 4 miejsce w kategorii Urban Street Dance Juniors

13 Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Spontan 2016”, 6 czerwca 2016, Teatr Roma w Warszawie

* Mini Akcent 1, „Barocco”, Joanna Teśla, w kategorii Etiuda taneczna

* Mini Akcent 1, „Stap”, Joanna Gołębiowska, w kategorii Inne propozycje taneczne

* Akcent, „Burza na Sawannie”, Joanna Teśla, w kategorii Etiuda taneczna

* Akcent, „Bananas”, Mishel Mirpuri, w kategorii Taniec nowoczesny

* Akcent, „Zostań”, Izabella Borkowska, w kategorii Inne propozycje taneczne

* Akcent Teens, „Złap mnie”, Daria Jakubik, w kategorii Inne propozycje taneczne – wyróżnienie

* Akcent Teens, „Gaga”, Joanna Teśla, w kategorii Taniec nowoczesny

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube