Przedszkole

dzieci2

Akcent Kids

Wprowadź swoje dziecko w ekscytujący świat tańca i pozwól rozwinąć mu swoją pasję!

Masz dziecko w wieku przedszkolnym i szukasz zajęć, które będą połączeniem świetnej zabawy oraz aktywności fizycznej? Zajęcia w Studiu Tanecznym Akcent to najlepszy wybór. Zapisz swoją pociechę już dziś i przekonaj się sam, ile korzyści przynosi taniec. Dla nowych uczestników pierwsze zajęcia gratis!

 

Podczas zajęć zadbamy o:

  • wszechstronny rozwój twojego dziecka oraz drzemiącej w nim pasji
  • naukę podstawowych kroków tanecznych
  • świetną zabawę z tańcem i muzyką
  • wypracowanie prawidłowej sylwetki
  • rozwój wyobraźni oraz wrażliwości artystycznej
  • zdrowy wysiłek fizyczny, poprawę koordynacji, gibkość i sprawność ruchową
  • kształtowanie charakteru dziecka: chęci dążenia do określonego celu, umiejętności działania w grupie, systematyczności
  • zwiększenie pewności siebie, prezentowanie swoich osiągnięć przed publicznością

 

START: 11 września 
GDZIE: Przedszkole nr 286, ul. Mandarynki 1
KIEDY: ŚRODY godz. 17:30 -18:15

Zapisy: studioakcent@outlook.com lub 607 138 802

 

Aktywność fizyczna jest niezwykle ważna dla Twojego dziecka. Wiek przedszkolny to idealny okres na rozpoczęcie edukacji artystycznej. W tym wieku, dzieci szybko się uczą oraz wyrabiają w sobie dobre nawyki, zaczynają kształtować się zainteresowania i pasje.

Na zajęciach nauczymy Twoje dziecko płynnie poruszać się w rytm muzyki, w różnych stylach tanecznych. Zaczynamy od rozgrzewki i kilku ćwiczeń z danej techniki tańca. Następnie przechodzimy do nauki układu choreograficznego, która sprawia dzieciom największą frajdę. Zajęcia prowadzą najlepsze instruktorki, pełne pasji i pozytywnej energii, którą zarażą Twoje dziecko zamiłowaniem do tańca. Zadbają nie tylko o prawidłowe wykonywanie poszczególnych ćwiczeń, ale i dobrą zabawę oraz bezpieczeństwo podczas zajęć.

Akcent to doskonałe miejsce na rozpoczęcie przygody z tańcem! Oferujemy super zajęcia dla najmłodszych uczestników, dostosowane do ich wieku i umiejętności. Mamy 17 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Jesteśmy profesjonalną szkołą tańca blisko twojego domu. Zapraszamy do zapisów na zajęcia, resztę pozostaw już nam – zadbamy o wszechstronny rozwój Twojego dziecka.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmiku i zdjęć 😉 

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube