Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty! Nowy sezon w Akcencie!

To już nasz 14 sezon!

 Zajęcia z tańca to wszechstronny rozwój twojego dziecka!

  • świetna zabawa, hobby i pasja
  • zdrowy i potrzebny wysiłek fizyczny, poprawa koordynacji, gibkości i sprawności ruchowej
  • kształtowanie nawyku utrzymywania prawidłowej postawy
  • rozwój wrażliwości artystycznej, świadomości ciała i wyobraźni twojego dziecka
  • pozytywny wpływ na charakter dziecka – cierpliwość, wytrwałość, chęć dążenia do określonego celu, umiejętność pracy w zespole

 

Akcent 2014

Zapisz swoje dziecko – studioakcent@hotmail.com !

Zapraszamy do zakładki Zajęcia, gdzie znajdują się wszystkie informacje o naszych grupach i zespołach.

CENNIK | grupaCzasZajęcia w karnecie
Grupy szkolne w SP 16 WILCZY DÓŁ kl. 0-8 Blok A
45 min27 zł
Grupy szkolne w SP 16 WILCZY DÓŁ kl. 0-3 Blok B
60 min30 zł
Grupy szkolne w SP 339 SADYBA
45 min27 zł
Akcent TEENS
60 min30 zł
Akcent i Akcent Junior
5,5 godz (pt-sb)120 zł
Akcent Kids - Przedszkole
45 min27 zł
Akrobatyka
60 min30 zł
MiniAkro
60 min30 zł
FitDance dla Kobiet
60 min30 zł
Balet dla dzieci
45 min25 zł

 

Trwa także nabór do naszych zespołów konkursowych Akcent i Mini Akcent.

Do zespołów trafia najbardziej utalentowana i pracowita młodzież, która przechodzi tutaj z naszych innych grup tanecznych. Zespoły rozwijają się pod okiem Beaty Mysińskiej, która starannie dobiera instruktorów, zapewniając wszechstronny rozwój naszych tancerzy. Doskonalimy techniki tańca jazzowego, modernu, hiphopu, tańca nowoczesnego, klasycznego oraz akrobatyki. Zapraszamy na lekcję próbną!

Studio Taneczne Akcent

Studio Taneczne Akcent istnieje od 2000 r. Kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży w różnych stylach tańca tj. jazz, modern, hip – hop, taniec klasyczny, współczesny czy musicalowy. Pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych pedagogów rozwijamy pasję i warsztat taneczny.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym na Ursynowie (SP 330 ul. Mandarynki 1 oraz SP16 ul. Wilczy Dół 4). Uczymy od podstaw, więc na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci. Najbardziej utalentowana młodzież z predyspozycjami tanecznymi trafia do zespołów Mini Akcent 1 (8 – 12 lat) oraz Akcent (13+), które biorą udział w licznych konkursach i festiwalach tanecznych.

Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo wychowawczą. Naszym statutowym celem jest kształcenie dzieci i młodzieży w zakresie różnych stylów tańca, upowszechnianie zdrowego stylu życia poprzez ruch i taniec, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań. Swoje cele realizujemy poprzez prowadzenie zajęć programowych, organizowanie imprez prezentujących osiągnięcia uczniów, uczestnictwo w konkursach, festiwalach i przeglądach, współpracę ze szkołami publicznymi i niepublicznymi oraz organizację letnich i zimowych warsztatów artystycznych. Działamy w oparciu o wpis do ewidencji placówek i szkół niepublicznych prowadzonej przez jednostkę samorządu terytorialnego. Organem prowadzącym placówkę jest osoba fizyczna – Beata Mysińska.

Fotor082404259

Fotor0828164522

Fotor0828164749

Kliknij na odpowiednią grupę, aby dowiedzieć się więcej:

 

Beata Mysińska

Założycielką Akcentu jest Beata Mysińska – absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. W trakcie swojej kariery tanecznej występowała na polskich i międzynarodowych scenach. W młodości tańczyła w zespołach: Sabat Małgorzaty Potockiej, Non Monsieur, Lady Chick oraz Vacat. Współpracowała z kabaretami Zenona Laskowika i Janusza Rewińskiego. Dzięki swojej przygodzie z tańcem miała okazję do licznych wyjazdów oraz poznania przeróżnych zakątków świata.

Od 1990 r. pełniła rolę asystentki choreografa J. Józefowicza przy słynnym musicalu Metro oraz przy innych spektaklach w Teatrze Buffo (Grosik i Przeżyj To Sam). Brała również udział w przygotowaniu dzieci do musicalu “Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym Roma. Jest wieloletnim nauczycielem tańca oraz autorką wielu choreografii. Od 1992 r. współpracuje ze Studiem artystycznym Metro przy Teatrze Buffo.

W 2000 r. postanowiła otworzyć swoją szkołę tańca – Akcent. Na początku istnienia Akcentu wszystkie zajęcia prowadziła osobiście. Obecnie prowadzi zajęcia z tańca klasycznego podczas obozów tanecznych. W ciągu roku szkolnego dba o dobór najlepszych instruktorów uczących różnych gatunków tańca. Chce aby dzieci i młodzież znały różne style i wszechstronnie się rozwijały. Jest pasjonatką tańca i kocha to, co robi. Regularnie zgłasza zespoły na różne konkursy i festiwale. Szuka okazji do występów dla wszystkich jej grup tanecznych (nawet dla bardziej początkujących), ponieważ wie, że konkursy to nie tylko wygrywanie, ale także cenna nauka pracy w zespole, samodyscypliny, zdrowego współzawodnictwa. To także doświadczenie potrzebne przyszłemu tancerzowi – obycie ze sceną, przygotowanie fryzur i makijażu, praca z kostiumami, zachowanie za kulisami, profesjonalizm i odpowiedzialność.

Fotor082411441

Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej.

 

Nasi uczniowie

W Akcencie dokładamy wszelkich starań, aby nasi uczniowie nie tylko mogli rozwijać swoją pasję, ale również byli przygotowani na ewentualną dalszą karierę taneczną. Uczymy nie tylko choreografii, ale również podstaw tańca klasycznego, technik tańca współczesnego oraz tańca jazz. Wielu naszych wychowanków osiągnęło sukcesy w dziedzinie tańca i choreografii. Części z nich udało się dostać do renomowanych szkół tanecznych w Europie (m.in. London Studio Centre, Laban, Millenium Dance, P.A.R.T.S.), mieliśmy również okazję śledzić zmagania kilku z nich w programie You Can Dance, inni występują w teatrach (np. Teatr Buffo – m.in. “Metro”, “Romeo i Julia”, “Polita”, Teatr Roma – “Akademia Pana Kleksa”, “Piotruś Pan”), programach telewizyjnych (np. “Jaka to Melodia?”, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”), filmach (“Bitwa Warszawska 1920”)  lub podążyli ścieżką pedagogiczną.

wychowankowie

Kliknij tutaj, żeby przeczytać więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube