Półkolonie Ślesin 2024

Letnie półkolonie 2024 – po raz pierwszy w Ślesinie! Niezapomniany obóz taneczno-akrobatyczny! 

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 -19 lat na warsztaty taneczno-akrobatyczne w Ślesinie w Ośrodku Delfin. Zapewnimy wakacje pełne szaleństwa, ekspresji, radości z tańcem i akrobatyką w roli głównej. Uczestnicy będą mieli okazję uczyć się od najlepszych instruktorów, a o dobre samopoczucie zadba doświadczona kadra. W programie dodatkowo konkursy, zabawy oraz mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu. Jeśli wakacje, to tylko z Akcentem 😉 Na obóz zapisana jest już grupa dzieci i młodzieży, które uczęszczają na zajęcia stacjonarne w Warszawie. Instruktorzy to kadra – wychowawcy i choreografowie, z którymi współpracujemy od lat oraz w trakcie roku szkolnego. Poszerzamy zaproszenie dla dzieci i młodzieży z okolic Ślesina!

Więcej informacji oraz filmiki z lat poprzednich poniżej!

Kim jesteśmy?

Studio Taneczne Akcent stacjonuje w Warszawie i od 2000 roku rozwija pasje dzieci i młodzieży. W roku szkolnym prowadzimy zajęcia stacjonarne, jeździmy na konkursy i festiwale taneczne, zimą organizujemy półkolonie, latem jeździmy na obozy. Dotychczas obozy odbywały się na Warmii i Mazurach, w 2024 roku po raz pierwszy odwiedzamy malownicze okolice Ślesina i nie możemy się doczekać!

Założycielką Akcentu oraz organizatorem obozu jest Beata Mysińska – absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. W trakcie swojej kariery tanecznej występowała na polskich i międzynarodowych scenach teatralnych. Od 1990 r. była asystentką choreografa Janusza Józefowicza w musicalu “Metro” oraz współpracowała przy tworzeniu spektakli “Grosik” i “Przeżyj to sam” w Teatrze Buffo. Brała również udział w przygotowaniu dzieci do musicalu “Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym Roma. Jest wieloletnim nauczycielem tańca oraz autorką wielu choreografii. Od 1992 do 2015r. pracowała jako choreograf i nauczyciel tańca w Studiu Artystycznym Metro przy Teatrze Buffo.

W programie półkolonii m.in:

 • taniec – jazz, modern, street dance, elementy tańca klasycznego (baletu)
 • akrobatyka – zajęcia z elementami gimnastycznymi jak i akrobatycznymi, które wykorzystamy w układach tanecznych
 • mini plan filmowy – przeniesiemy się w krainę teledysku, nagramy choreografię, których nauczymy się podczas obozu
 • charakteryzacja – kostiumy, makijaż, fryzura, zapewniamy wszystko co konieczne do profesjonalnych występów na scenie
 • sesja zdjęciowa – fotorelacja z zajęć i występów dostępna na FB i przesyłana drogą e-mailową
 • zabawy na świeżym powietrzu – gry i konkursy
 • rekreacja – ognisko z kiełbaskami oraz szalona dyskoteka
 • rejst statkiem po jeziorze


Na pamiątkę Twoje dziecko otrzyma koszulkę Studia Tanecznego Akcent oraz film z choreografiami z obozu!

Dlaczego zaufać właśnie nam?

Nad dziećmi czuwają wykwalifikowani pedagodzy, wychowawcy oraz pielęgniarka. Nasze wyjazdy przystosowane są dla najmłodszych obozowiczów. Działamy zgodnie z przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz uzyskujemy zgodę kuratora oświaty na organizację obozów.

Cena:

 • 1 700 zł (tysiąc siedemset złotych) – 22.07-31.07.2024 (10 dni) w godzinach 9:45 – 18:45
 • 3 rodzaje tańca: street dance, jazz oraz dance show + akrobatyka 
 • całodzienna opieka wychowawców
 • obiad
 • rejs statkiem
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • możliwość dokupienia śniadania lub/i kolacji

 

Jak wygląda nasz dzień?

1-7 dzień to 3 zajęcia taneczne i 1 zajęcia z akrobatyki dziennie, do tego plażowanie, konkursy, zabawy, spędzanie czasu wśród natury. Zajęcia odbywają się w trzech grupach wiekowych – co do zasady zaczynamy zajęcia ok 10:00 do 13:30, obiad ok 14:00 i potem znów kolejne zajęcia od 15:30 – 18:30. Jeśli ktoś ma ochotę, można dokupić śniadanie o 9:00 lub/ i kolację o 19:00.  W cenie pobytu jest także ognisko i dyskoteka w ramach kolacji (jeden dzień odbiór dziecka będzie ok 21:00 – podamy bliżej terminu). 8-10 dzień mamy zajęcia pomieszane z filmowaniem efektów naszych prac – przebieramy się w kostiumy, wykonujemy charakteryzację i kręcimy nasze choreografie. Kluczowa jest obecność codziennie, bo uczmy się 3 choreografii.

Jak zapisać się na obóz?

 • Wysłać zgłoszenie na studioakcent@outlook.com lub 607 138 802.
 • Szczegółowe informacje oraz oferta zostaną przesłane na emaila
 • Wpłaty przyjmujemy po uprzednim zapisie drogą mailową.
 • Możliwość opłacenia w 3 transzach.

 

Tak wygląda ośrodek, a od 1:25 – choreografie z poprzednich lat!

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?

Napisz na studioakcent@outlook.pl lub zadzwoń – 607 138 802.

A tak bawiliśmy się w poprzednich latach:

Opinie o naszym Studiu Tanecznym

Facebook

YouTube